Zebco Prut s Navijákem Disco Combo Blue 1,6 m 30 g 2-Díl
Spokojený zákazník
je pro nás na prvním místě.

Jsme rybáři jako vy
prodáváme výbavu, kterou používáme
Související produkty
Detailní popis produktu
Jasně blikající LED světla na navijáku vám z rybaření udělají zábavu a prut poskytuje vynikající akci při lovu na přívlač i na plavanou. Naviják vel. 1000 je osazen čirým monofilním vlascem o průměru 0,20 mm. Dvoudílný prut.
K dispozici ve 4 barevných provedeních: Bílá, Modrá, Žlutá a Růžová.
Parametry:
| Délka | 1,6 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 415 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 5 |
| Transp. délka | 0,89 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | ZEBCO |
| Zátěž | 30 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rybářské pruty |
|---|---|
| EAN: | 5056837208473 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
