Shimano Prut TX-1B Carp Distance 3,66 m 12 ft 3 lb

Související produkty
Detailní popis produktu
Pro nováčky v kaprařině nebo rybáře, kteří hledají cenově dostupné pruty s vysokou kvalitou, představuje TX-1 neporazitelnou volbu. Nabízí se v moderním provedení s tenkou smršťovací rukojetí, má atraktivní vzhled a svým výkonem překonává očekávání. Všechny modely mají progresivní akci, která umocňuje zážitek ze zdolávání i těch nejbojovnějších kaprů.
Blank z plného uhlíku (Full Carbon) poskytuje skvělý výkon v této cenové kategorii. Dříve byly pruty v této třídě obvykle měkké, těžké a málo citlivé, ale TX-1 tento standard zcela mění. Delší modely umožňují překvapivě dlouhé náhozy a jejich progresivní akce pomáhá méně zkušeným rybářům využít svůj plný potenciál.
K dispozici je široká nabídka délek, včetně modelů Intensity pro extrémní vzdálenosti. Prut je osazen elegantními ocelovými očky Shimano, vlastním sedlem navijáku DPS a nabízí tak vynikající poměr ceny a výkonu, který posouvá hranice dostupné kvality na zcela novou úroveň.
| Výrobce | SHIMANO |
| Délka prutů | 12 ft (3,6 m/3,66 m) |
| Zátěž prutů | 3lb |
| Hmotnost | 350 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 6 |
| Transp. délka | 1,87 m |
| 50mm očko | Ano |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Dělená |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pruty na kapry |
|---|---|
| EAN: | 8717009894838 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
