Nůž Zavírací Zebra Dřevo
Spokojený zákazník
je pro nás na prvním místě.

Jsme rybáři jako vy
prodáváme výbavu, kterou používáme
Související produkty
Detailní popis produktu
| Typ nože | Zavírací |
|---|---|
| Délka čepele | 8,8 cm |
| Tloušťka čepele | 2,8 mm |
| Délka rukojeti | 11,4 cm |
| Celková délka nože | 20,2 cm |
| Materiál čepele | 3Cr13MoV |
| Materiál rukojeti | Dřevo |
| Typ ostří | Hladké ostří |
| Typ pojistky | BackLock |
| Pouzdro nože | Bez pouzdra |
| Vybavení nože | Nehetník , Pojistná šňůra |
| Hmotnost nože | 125 g |
| Určení nože | Lov a Rybolov |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Camping |
|---|---|
| EAN: | 8435119941975 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
