Nůž Zavírací WENGE Damašková Čepel
Spokojený zákazník
je pro nás na prvním místě.

Jsme rybáři jako vy
prodáváme výbavu, kterou používáme
Související produkty
Detailní popis produktu
Nůž WENGE nabízí:
- kvalitní ocel s výraznou kresbou
- spolehlivou pojistku
- střenky z tropického dřeva
- koženou pojistnou šňůru
| Typ nože | Zavírací |
|---|---|
| Délka čepele | 8 cm |
| Délka rukojeti | 10,3 cm |
| Celková délka nože | 18,3 cm |
| Materiál čepele | Damašek |
| Materiál rukojeti | Dřevo |
| Typ ostří | Hladké ostří |
| Typ pojistky | BackLock |
| Pouzdro nože | Bez pouzdra |
| Vybavení nože | Nehetník , Pojistná šňůra |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rybářská bižuterie |
|---|---|
| EAN: | 8447205160412 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
