Nůž Zavírací s Hladkým Ostřím
Spokojený zákazník
je pro nás na prvním místě.

Jsme rybáři jako vy
prodáváme výbavu, kterou používáme
Související produkty
Detailní popis produktu
| Typ nože | Zavírací |
|---|---|
| Délka čepele | 9 cm |
| Tloušťka čepele | 3 mm |
| Délka rukojeti | 12,1 cm |
| Celková délka nože | 21,1 cm |
| Materiál čepele | 3Cr13MoV |
| Materiál rukojeti | Dřevo |
| Typ ostří | Hladké ostří |
| Typ pojistky | LinerLock |
| Pouzdro nože | Bez pouzdra |
| Vybavení nože | Flipper , Kolíček na čepeli , Pojistná šňůra |
| Hmotnost nože | 154 g |
| Určení nože | EDC , Lov a Rybolov |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Camping |
|---|---|
| EAN: | 8435119960730 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
