Nůž Zavírací Jack Dřevěná Rukojeť
Spokojený zákazník
je pro nás na prvním místě.

Jsme rybáři jako vy
prodáváme výbavu, kterou používáme
Související produkty
Detailní popis produktu
Nůž nabízí:
- zavírací konstrukce
- ergonomicky tvarovaná rukojeť
- otvor na provlečení pojistné šňůry
| Typ nože | Zavírací |
|---|---|
| Délka čepele | 9 cm |
| Celková délka nože | 20 cm |
| Materiál čepele | 3Cr13MoV |
| Materiál rukojeti | Dřevo |
| Typ ostří | Hladké ostří |
| Typ pojistky | BackLock |
| Pouzdro nože | Bez pouzdra |
| Vybavení nože | Nehetník |
| Hmotnost nože | 120 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Camping |
|---|---|
| EAN: | 4044633241634 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
