Nůž Zavírací Houbařský s Pinzetou
Spokojený zákazník
je pro nás na prvním místě.

Jsme rybáři jako vy
prodáváme výbavu, kterou používáme
Související produkty
Detailní popis produktu
| Typ nože | Zavírací |
|---|---|
| Délka čepele | 7,2 cm |
| Tloušťka čepele | 2,51 mm |
| Délka rukojeti | 13,8 cm |
| Celková délka nože | 21 cm |
| Materiál čepele | 3Cr13MoV |
| Materiál rukojeti | Dřevo |
| Typ ostří | Hladké ostří |
| Typ pojistky | Slip Joint |
| Pouzdro nože | Textilní pouzdro |
| Vybavení nože | Nehetník , Pinzeta , Pojistná šňůra , Pojistný kroužek , Štětiny na čištění |
| Hmotnost nože | 91 g |
| Určení nože | Houbařské |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Camping |
|---|---|
| EAN: | 8435119705935 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
