Nůž Zavírací Compact Dřevěná Střenka Černěné Hladké Ostří
Spokojený zákazník
je pro nás na prvním místě.

Jsme rybáři jako vy
prodáváme výbavu, kterou používáme
Související produkty
Detailní popis produktu
| Typ nože | Zavírací |
|---|---|
| Délka čepele | 6 cm |
| Celková délka nože | 15 cm |
| Materiál čepele | Nerezová ocel |
| Materiál rukojeti | Dřevo |
| Typ ostří | Hladké ostří |
| Typ pojistky | FrameLock |
| Pouzdro nože | Bez pouzdra |
| Vybavení nože | Klip , Kolíček na čepeli |
| Hmotnost nože | 90 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Camping |
|---|---|
| EAN: | 4044633179005 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
