Nůž Zavírací AMERICAN HUNTER Hladké Ostří
Spokojený zákazník
je pro nás na prvním místě.

Jsme rybáři jako vy
prodáváme výbavu, kterou používáme
Související produkty
Detailní popis produktu
Nůž nabízí:
- vzhled inspirovaný loveckými noži
- drop point tvar čepele
- snadné otevírání jednou rukou
- spolehlivou pojistku
| Typ nože | Zavírací |
|---|---|
| Délka čepele | 8,4 cm |
| Tloušťka čepele | 2,8 mm |
| Délka rukojeti | 11,6 cm |
| Celková délka nože | 20 cm |
| Materiál čepele | Nerezová ocel |
| Materiál rukojeti | Imitace rohoviny |
| Typ ostří | Hladké ostří |
| Typ pojistky | LinerLock |
| Pouzdro nože | Bez pouzdra |
| Vybavení nože | Asistované otevírání , Flipper , Klip , Kolíček na čepeli |
| Hmotnost nože | 145 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rybářská bižuterie |
|---|---|
| EAN: | 871374100166 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
