Nůž s Pevnou Čepelí s Pouzdrem
Spokojený zákazník
je pro nás na prvním místě.

Jsme rybáři jako vy
prodáváme výbavu, kterou používáme
Související produkty
Detailní popis produktu
Nůž nabízí:
- nerezovou ocel
- saténový finiš
- příjemně tvarovanou rukojeť
- otvor na provlečení pojistné šňůry
| Typ nože | Pevná čepel |
|---|---|
| Délka čepele | 6,6 cm |
| Tloušťka čepele | 2,2 mm |
| Délka rukojeti | 7,7 cm |
| Celková délka nože | 14,3 cm |
| Materiál čepele | 3Cr13MoV |
| Materiál rukojeti | ABS |
| Typ ostří | Hladké ostří |
| Pouzdro nože | Plastové pouzdro |
| Hmotnost nože | 48 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rybářská bižuterie |
|---|---|
| EAN: | 8435119969818 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
