Nůž Lovecký Natural Rukojeť Dřevo
Spokojený zákazník
je pro nás na prvním místě.

Jsme rybáři jako vy
prodáváme výbavu, kterou používáme
Související produkty
Detailní popis produktu
Nůž NATURAL nabízí:
- odolnou full-tang konstrukci
- úpravu připomínající surové tepané železo
- příjemnou rukojeť
- pouzdro zapínané na druk
| Typ nože | Pevná čepel |
|---|---|
| Délka čepele | 11 cm |
| Tloušťka čepele | 4 mm |
| Délka rukojeti | 13 cm |
| Celková délka nože | 24 cm |
| Materiál čepele | 3Cr13MoV |
| Materiál rukojeti | Dřevo |
| Typ ostří | Hladké ostří |
| Pouzdro nože | Kožené pouzdro |
| Vybavení nože | Full tang |
| Hmotnost nože | 239 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Camping |
|---|---|
| EAN: | 8447205164304 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
