Mivardi Křeslo Entrix Quattro

Detailní popis produktu
Velkou výhodou jsou tuhé a stabilní opěrky rukou, které se při vstávání nekroutí a výrazně zvyšují komfort používání. Jediným pohybem navíc snadno nastavíte sklon opěradla nebo celé křeslo rychle složíte. Čtyři teleskopické nohy s výkyvnými patkami zajistí perfektní stabilitu i na nerovném terénu.
Přes své kompaktní rozměry nabízí Entrix Quattro překvapivě pohodlné sezení. Komfort zajišťuje kvalitně polstrovaná matrace s odolnou a snadno omyvatelnou středovou částí doplněná o příjemný fleecový polštář pro maximální pohodlí během dlouhých výprav.
Parametry
| Rozměr sedací části (šířka x délka) | 55 x 45 cm cm |
|---|---|
| Rozměr zádové části (šířka x délka) | 55 x 65 cm cm |
| Výška sedáku od země (od - do) | 35 – 45 cm |
| Počet kusů v balení | 1 |
| Nosnost | 150kg |
| Hmotnost | 5,7 kg |
| Transportní rozměr | 80 x 65 x 14 cm |
| Transportní taška | M-TBC |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rybářská křesla |
|---|---|
| EAN: | 8595712431829 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
