Mikado Kaprový Prut Noctis X 2,4 m 3 lb
Spokojený zákazník
je pro nás na prvním místě.

Jsme rybáři jako vy
prodáváme výbavu, kterou používáme
Detailní popis produktu
Verze vytvořená pro stalking nebo zdolávání ve zvlášť obtížném prostředí. Ultra lehký blank 30T s působivou silou, vybaven spolehlivými komponenty Seaguide.
Parametry:
| Výrobce | MIKADO |
| Zátěž prutů | 3lb |
| Délka | 2,4 m |
| Hmotnost | 164 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,25 m |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Plná (Shrink) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kaprové pruty 2,4m (8 ft) |
|---|---|
| EAN: | 5900637054870 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
